Naš Sven na Državnome LiDraNu 2019.

Autor: Administrator , 12. 4. 2019.

I ove se godine možemo podičiti pozivnicom za Državnu smotru LiDraNo stvaralaštva! U kategoriji najboljih literarnih radova naše je boje branio Sven Srkoč iz 3.a razreda kojemu je pripala čast na svečanome zatvaranju 28. LiDraNo susreta pročitati svoju pjesmu pred više stotina talentiranih srednjoškolskih literata, glumaca i novinara. https://www.youtube.com/watch?v=mo7s8223AJs

Više...

Svenova je mentorica prof. Ivana Babić pucala od ponosa dok je njezin 'disciplinirani discipulus', uživljen i ohrabren odobravanjem iz publike, pozornicom vladao suvereno kao albatros nebom, ili kao prirodnim predmetima kojima je, kako kaže, ipak skloniji nego poeziji. A da su prirodnjaci nerijetko i pjesnici potvrditi može i njegov razrednik prof. Željko Milatić. Svenov pjesnički domet  nagrađen je velikim pljeskom.

Pozdrav do sljedećega Lidrana, ponovnoga susreta sa Šibenikom, restoranskih delicija hotela Solaris, mirisa mora i borova te, najdragocjenijeg od svega, novih poznanstava i nezaboravnog druženja s talentiranim vršnjacima iz cijele Hrvatske!

Izvor: Ivana Babić, prof.