Prva nagrada našoj Ani!

Autor: Administrator , 1. 6. 2019.

Naša Ana Šulentić iz 3.b osvojila je PRVU nagradu za kratku priču o Domovinskome ratu. Natječaj je raspisalo Ministarstvo branitelja Republike Hrvatske, a naša je Ana svojom pričom Tenisice br. 45 osvojila srca hrvatskih branitelja, povjerenstva, svih koji dobro pamte godine naše teške borbe za slobodu i neovisnost, i onih koji u toj izborenoj slobodi mogu disati punim plućima, zahvalni na žrtvi onih koji su za nju dali svoje živote.

Čestitamo i Aninoj mentorici prof. Ani Beljo, kao i Margareti Ferenac, 3.b., čija je priča Zastava s imenom grada također bila u konkurenciji.

Prvo mjesto Ani je donijelo i nagradu od 3000 kn!

Hvala našim braniteljima i hvala Ani što je dokazala kako njihova borba nije bila uzaludna jer naši mladi itekako cijene njihovu žrtvu!!!