Novi Erasmus+ projekt u našoj školi: "ARE WE REALLY SOCIAL WITH SOCIAL MEDIA?"

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 2. 10. 2019.

Našoj školi odobren je drugi Erasmus+ projekt pod nazivom "Are we really social with social media?". U projektu smo partner škola još četiri škole iz Latvije, Poljske, Turske kao voditelja projekta te Estonije.

Projekt započinje 1.10.2019 te traje ukupno dvije godine. Projektne aktivnosti odvijaju se kontinuirano jednom tjedno poslije nastave prema rasporedu prijavljenih učenika te sudjeluju učenici prvih i drugih razreda.

Koordinator projekta je prof. Mihaela Schmidt, a u projektnom timu su također i prof. Maja Krčelić Petrović, prof. Lidija Kos Bzik te prof. Suzana Parašilovac.

Veselimo se uspješnom radu i u ovom projektu!