NATJECANJE GRADSKIH ČETVRTI IZ MATEMATIKE

Autor: Administrator , 27. 1. 2020.

U ponedjeljak, 27.siječnja 2020. godine u našoj Školi održano je natjecanje Gradskih četvrti iz matematike. Rezultati su u prilogu.

Upute za natjecatelje

Učenici koji sudjeluju na natjecanju iz matematike trebaju doći u  XI. gimnaziju, u 9.30 sati  kako bi se rasporedili po učionicama.

Učenici će na početku natjecanja popunjavati formulare (list za šifru i naslovnicu testa ) na kojima je potrebno upisati OIB i JMBG te stoga moraju ponijeti dokument na kojem su traženi podaci (ako ih ne znaju napamet).

Ispit se piše 180 minuta. Dozvoljeno je koristiti grafitnu olovku i geometrijski pribor. Nije dopuštena uporaba džepnog računala, tablica s formulama ni mobitela. Mobiteli trebaju biti isključeni i spremljeni u torbu.

Učenici koji nemaju ispunjenu Suglasnost o zaštiti podataka neće moći pristupiti natjecanju.

Ovaj mjesec: 1965