UPISI u prvi razred-Objavljene su konačne ljestvice poretka

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 25. 7. 2020.

VAŽNO!
Upisnice su  dostupne na kartici "Moj odabir".

Kandidati ispisuju upisnicu (na kartici "Moj odabir") i šalju na xigimnazijaupisi@gmail.com od danas do 27.srpnja do 23:59 sati

ili osobno dolaskom u školu pri tome poštujući upute koje nalaže epidemiološka situacija,  27.srpnja od 9-14 sati.

Učenik svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici.

U opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati upisnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika. Ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti potpisati upisnicu, upisnicu može potpisati opunomoćena osoba (roditelj/skrbnik daje punomoć kod javnog bilježnika).

Izvor: https://www.upisi.hr/upisi/