Erasmus + projekt AWSOME- CYBERBULLYING-ONLINE-VIDEOKONFERENCIJA

Autor: Mihaela Schmidt, 12. 3. 2021.

Učenici naše škole koji sudjeluju u Erasmus+ projektu "Are we really social with social media?", kao i profesorice Maja Krčelić Petrović, Suzana Parašilovac te koordinatorica Mihaela Schmidt, sudjelovali su u online videokonferenciji o "Cyberbullyingu".

Prof. psihologije, Lidija Kos Bzik, održala je vrlo poučno predavanje o opasnostima

kojima su danas mladi izloženi u cyber svijetu.

Naši učenici postali su još jednom svjesni problema s kojima se susreću korištenjem interneta te su dobili mnoge korisne savjete kako se boriti protiv :

flaminga-slanja poruka privatno ili na grupu, cyberstalkinga-uhođenja, denigration-klevetanja, masquerade-krađe identiteta, outinga-izdaje ili pak exclusion-isključivanja.

Priloženi dokumenti:
Cyberbullying_1.jpg (111.53 KB)