2021./2022.

Ljestvica konačnog poretka županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2021./2022. godine

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 4. 2022.

Poštovani natjecatelji i mentori,

nakon pregledanih žalbi i dostavljenih Dopuna rješenja sastavljača pitanja objavljujemo odluke Županijskoga povjerenstva na uložene žalbe. U ponovnom pregledu svih ispita ispravljeni su bodovi prema novoj uputi sastavljača ispita, što se odrazilo na konačnu ljestvicu poretka županijskog Natjecanja. Dopune rješenja bit će objavljene s testovima i rješenjima na mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Čestitamo učenicima koji će se plasirati na daljnje natjecanje i želimo puno uspjeha.