XI. GIMNAZIJA - domaćin županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika

NOVO – konačni rezultati županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2023./2024. godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gabrijela Budimir Šoško, 6. 4. 2024. 09:38

Poštovani natjecatelji i mentori!

Prema naputcima Državnoga povjerenstva koje nije odobrilo prihvaćanje žalbi Županijskoga povjerenstva Grada Zagreba na zadatak 12. u kategoriji prvih razreda te 20. i 23. u kategoriji drugih razreda, natjecateljima kojima su u tim zadatcima odgovori vrednovani kao točni oduzimaju se bodovi, a bodovne se vrijednosti navedenih zadataka vraćaju na vrijednosti u skladu s rješenjima i dopunama rješenja Državnoga povjerenstva. U prilogu su stoga nove ljestvice konačnoga poretka.

Još jednom svima zahvaljujemo na sudjelovanju i želimo mnogo uspjeha na državnome Natjecanju iz hrvatskoga jezika u školskoj godini 2023./2024.

Sve pohvalnice, zahvalnice i potvrde o sudjelovanju bit će poslane na e-adrese vaših škola.

[više]

Konačni rezultati županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2023./2024. godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 22. 3. 2024. 19:28

Poštovani natjecatelji i mentori!

Nakon pregledanih žalbi i dostavljenih dopuna rješenja sastavljača ispita objavljujemo ljestvice konačnoga poretka (u prilogu).

Čestitamo svim učenicima koji će se plasirati na državno Natjecanje iz hrvatskoga jezika i braniti boje Grada Zagreba!

Svima zahvaljujemo na sudjelovanju i vidimo se dogodine!

[više]

Obavijest o provedbi županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2023./24.

Autor: Administrator , 18. 3. 2024. 12:00

Županijska razina Natjecanja iz hrvatskoga jezika održat će se u srijedu 20. ožujka 2024. u 10 sati.

Učenici i mentori (ispravljači) trebaju doći u XI. gimnaziju (oprez: ne Savsku 77 nego Palmotićevu 84) u 9.30.

Popisi učenika raspoređenih po učionicama bit će objavljeni na oglasnoj ploči kod ulaza.

Učenici trebaju na natjecanje donijeti identifikacijsku ispravu s fotografijom i znati svoj OIB.

[više]

Ljestvice pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika šk. godine 2023./24. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 16. 2. 2024. 14:01

Svim srednjim školama Grada Zagreba zahvaljujemo na provedbi školskoga Natjecanja iz poznavanja hrvatskoga jezika.

U prilogu su ljestvice poretka učenika pozvanih na županijsko natjecanje koje će se održati 20. ožujka 2024. u 10 sati u XI. gimnaziji, privremeno smještenoj u Tehničkoj školi Zagreb, Palmotićeva 84.

Korekcije bodova učinjene su zbog pogrešaka ili previda Školskih povjerenstava pri ispravljanju testova.

Nakon uvida u ukupne rezultate Županijsko je povjerenstvo odredilo sljedeći bodovni prag:

1. razred – 70 bodova (50 učenika)

2. razred – 70 bodova (54 učenika)

3. razred – 67 bodova (54 učenika)

4. razred – 65 bodova (53 učenika)

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima i njihovim mentorima, osobito onima koji će i na županijskoj razini natjecanja imati priliku pokazati svoje znanje.

Na mrežnim stranicama XI. gimnazije pravodobno će biti objavljene sve daljnje obavijesti vezane uz županijsku razinu natjecanja.

Zagreb, 16. veljače 2024.

[više]

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2023./2024.

Autor: Administrator , 7. 2. 2024. 14:17

Poštovani mentori,

molimo vas da nam nakon unošenja rezultata školskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika u aplikaciju (do 5. veljače 2024.) ispite dostavite na (još uvijek podstanarsku) adresu: Palmotićeva 84, Tehnička škola Zagreb, i to do 12. veljače 2024. (do 14 sati) u školsku knjižnicu (III. kat) jer je u suprotnoj smjeni druga škola.

Ispiti trebaju biti složeni redom prema broju ostvarenih bodova tako da ispit s najvećim brojem bodova bude na vrhu. Privole mentora i učenika ostaju u vašim školama.

Tablice poretka (u Excelu, izvezene iz aplikacije za koju je ovlašten Povjerenik za unos pojedine škole) digitalnim putem molimo poslati na ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr  do istoga datuma, 12. veljače 2024. Molimo paziti da u tablice svakako budu unesene zaporke!

Kada pregleda sve pristigle materijale, županijsko će povjerenstvo najkasnije do 23. veljače 2024. odrediti bodovni prag i tako odlučiti o natjecateljima koji će biti pozvani na županijsku razinu.

Sve daljnje obavijesti vezane uz županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika molimo pratite na web stranici naše Škole, izbornik Natjecanja (lijevo).

[više]

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2023./2024.

Autor: Administrator , 30. 1. 2024. 13:33

Poštovani mentori,

molimo vas da nam nakon unošenja rezultata školskog Natjecanja iz Hrvatskoga jezika u aplikaciju (do 5. veljače 2024.) ispite dostavite na (još uvijek podstanarsku) adresu: Palmotićeva 84, Tehnička škola Zagreb, i to do 12. veljače 2024. do 14 sati u školsku knjižnicu (III. kat) jer je u suprotnoj smjeni druga škola.

Prema uputama županijskoga povjerenstva ispiti trebaju biti složeni redom prema broju ostvarenih bodova tako da ispit s najvećim brojem bodova bude na vrhu. Privole mentora i učenika ostaju u vašim školama.

Tablice poretka (u Excelu, izvezene iz aplikacije za koju je ovlašten Povjerenik za unos pojedine škole) digitalnim putem molimo poslati na ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr  do istoga datuma.

Sve obavijesti u vezi županijskog natjecanja molimo pratite na web stranici naše Škole.