2021./2022.

Ljestvica konačnog poretka županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 4. 2022. 15:45

Poštovani natjecatelji i mentori,

nakon pregledanih žalbi i dostavljenih Dopuna rješenja sastavljača pitanja objavljujemo odluke Županijskoga povjerenstva na uložene žalbe. U ponovnom pregledu svih ispita ispravljeni su bodovi prema novoj uputi sastavljača ispita, što se odrazilo na konačnu ljestvicu poretka županijskog Natjecanja. Dopune rješenja bit će objavljene s testovima i rješenjima na mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Čestitamo učenicima koji će se plasirati na daljnje natjecanje i želimo puno uspjeha.

[više]

Ljestvica konačnog poretka županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika 2021./2022. godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 4. 2022. 15:41

Poštovani natjecatelji i mentori,

[više]

Privremena ljstvica poretka županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 4. 2022. 12:45

Dragi učenici i mentori sudionici županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika,

zbog nemogućnosti pristupa aplikaciji AZOO-a ljestvica konačnog poretka još ne može biti objavljena, ali tijekom dana očekujemo da nam se odobri dostupnost aplikaciji.

[više]

Privremena ljestvica poretka županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 4. 2022. 12:40

Dragi učenici i mentori sudionici županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika,

[više]

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 28. 3. 2022. 08:54

Županijska razina Natjecanja iz hrvatskoga jezika održat će se u srijedu, 30. ožujka, u 10 sati. Učenici trebaju doći u XI. gimnaziju u 9.30. Popisi učenika raspoređenih po učionicama bit će objavljeni na oglasnoj ploči na prvom katu. Učenici trebaju na natjecanje donijeti identifikacijsku ispravu s fotografijom, znati svoj OIB te nositi zaštitne maske i u učionici tijekom pisanja ispita. Privremeni rezultati bit će objavljeni na mrežnoj stranici škole i na oglasnoj ploči u školi u 16.30. Uvidi u ispite i žalbe na privremene rezultate održat će se istog dana u školi od 16.30 do 17.00.

VRIJEME

AKTIVNOST

dolazak i razmještaj učenika po učionicama te čitanje uputa

rješavanje ispitnih zadataka

dolazak profesora ispravljača i domjenak

oko 12.15

objava točnih rješenja nakon što ih dostavi državno povjerenstvo

ispravljanje ispita

objava privremenih rezultata

uvid u ispite i žalbeni postupak

1. travnja

odgovori sastavljača ispita na upite o rješenjima ispita

4. travnja

objava konačnih rezultata Natjecanja na mrežnim stranicama XI. gimnazije

Svim učenicima i njihovim mentorima želimo mnogo uspjeha na Natjecanju!

Županijsko povjerenstvo Grada Zagreba za Natjecanje iz hrvatskoga jezika

[više]

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2021./2022. godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 28. 3. 2022. 08:43

VRIJEME

AKTIVNOST

dolazak i razmještaj učenika po učionicama te čitanje uputa

rješavanje ispitnih zadataka

dolazak profesora ispravljača i domjenak

oko 12.15

objava točnih rješenja nakon što ih dostavi državno povjerenstvo

ispravljanje ispita

objava privremenih rezultata

uvid u ispite i žalbeni postupak

1. travnja

odgovori sastavljača ispita na upite o rješenjima ispita

4. travnja

objava konačnih rezultata Natjecanja na mrežnim stranicama XI. gimnazije

Svim učenicima i njihovim mentorima želimo mnogo uspjeha na Natjecanju!

Županijsko povjerenstvo Grada Zagreba za Natjecanje iz hrvatskoga jezika

[više]

Ljestvica pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 28. 2. 2022. 20:50

Zahvaljujemo svima na provedbi školskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika u srednjim školama Grada Zagreba.

U prilogu vam dostavljamo ljestvice poretka učenika pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika 30. ožujka 2022. u 10 sati u XI. gimnaziji, Savska cesta 77.

Ljestvica je formirana nakon uvida Županijskoga povjerenstva u testove.

Korekcije bodova učinjene su zbog:

1. Odluke Državnoga povjerenstva da se revidiraju odgovori u I. razredu (7. zadatak) i IV. razredu (19. zadatak).

2. pogrešaka Školskih povjerenstava pri ispravljanju (npr. priznavanja netočnoga odgovora ili pogrešnoga bodovanja).

Nakon uvida u ukupne rezultate Županijsko je povjerenstvo postavilo sljedeći bodovni prag:

1. razred – 69 bodova (45 učenika)

2. razred – 62 boda (47 učenika)

3. razred – 65 bodova (45 učenika)

4. razred – 60 bodova (45 učenika)

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, osobito onima koji će i na županijskoj razini imati priliku pokazati svoje znanje.

Na mrežnim stranicama XI. gimnazije pravodobno će biti objavljene sve informacije vezane uz županijsku razinu natjecanja.

Maja Sečić-Kopinč, predsjednica Županijskoga povjerenstva

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 28. 2. 2022. 20:48

Ljestvica je formirana nakon uvida Županijskoga povjerenstva u testove.

Korekcije bodova učinjene su zbog:

1. razred – 69 bodova (45 učenika)

2. razred – 62 boda (47 učenika)

3. razred – 65 bodova (45 učenika)

4. razred – 60 bodova (45 učenika)

Maja Sečić-Kopinč, predsjednica Županijskoga povjerenstva

[više]

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 17. 2. 2022. 16:11

Školska povjerenstva trebaju dostaviti originale ispita svih učenika, privole, zaporke svaki radni dan od 8,00-14,00 sati u učeničku referadu XI. gimnazije, Savska cesta 77.

Tablice poretka potrebno je dostaviti  digitalnim putem na ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr do srijede, 23.veljače .