2021./2022.

Ljestvica pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 28. 2. 2022.

Zahvaljujemo svima na provedbi školskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika u srednjim školama Grada Zagreba.

U prilogu vam dostavljamo ljestvice poretka učenika pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika 30. ožujka 2022. u 10 sati u XI. gimnaziji, Savska cesta 77.

Ljestvica je formirana nakon uvida Županijskoga povjerenstva u testove.

Korekcije bodova učinjene su zbog:

1. Odluke Državnoga povjerenstva da se revidiraju odgovori u I. razredu (7. zadatak) i IV. razredu (19. zadatak).

2. pogrešaka Školskih povjerenstava pri ispravljanju (npr. priznavanja netočnoga odgovora ili pogrešnoga bodovanja).

Nakon uvida u ukupne rezultate Županijsko je povjerenstvo postavilo sljedeći bodovni prag:

1. razred – 69 bodova (45 učenika)

2. razred – 62 boda (47 učenika)

3. razred – 65 bodova (45 učenika)

4. razred – 60 bodova (45 učenika)

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, osobito onima koji će i na županijskoj razini imati priliku pokazati svoje znanje.

Na mrežnim stranicama XI. gimnazije pravodobno će biti objavljene sve informacije vezane uz županijsku razinu natjecanja.

Maja Sečić-Kopinč, predsjednica Županijskoga povjerenstva

Priloženi dokumenti: