"DOJDI OSMAŠ"

Autor: Administrator , 10. 5. 2013.

U petak, 10. svibnja 2013. na Trgu bana Josipa Jelačića je održana tradicionalna manifestacija pod nazivom "Dojdi osmaš, Zagreb te zove!" na kojoj je učestvovala i naša Škola.  Više informacija u prilogu.

Bodovi: 56
Smjer: Opća gimnazija
Zašto upisati XI?
"Dobra lokacija, još bolja edukacija".

Ukoliko upišeš XI. Gimnaziju osigurane su ti kvalitetne pripreme za državnu maturu, a svi prošlogodišnji maturanti upisali su fakultet koji su željeli. Atmosfera je u školi ugodna, profesori imaju odličan odnos s učenicima. Dva puta godišnje se organiziraju izleti po Hrvatskoj, ali i izvan. Posjetili smo: Krakow, Prag, Gardaland, Dubrovnik, Vukovar, Krk i Košljun.

Dostignuća:
Redovito sudjelovanje na županijskom i državnom natjecanju.
Svjetski smo prvaci na natjecanju iz biologije i odbojke, državni prvaci iz povijesti i matematike. Dosta dobre rezultate bilježimo u stolnom tenisu, ping pongu, nogometu i košarci.

Učionice/Igrališta - Dvorane:
Svaka je učionica opremljena projektorom, plazmama ili televizorom, računalom. Imamo poseban kabinet za informatiku koji uz 20 računala sadrži i zvučnike, pojačala te pametnu ploču. Sportska dvorana i igralište su u sklopu škole.

Posebnosti:
Ukoliko imaš problema s određenim gradivom omogućeni su ti dodatni sati. Škola također ima dramsku grupu, ekipu prve pomoći,  zbor,  volontere i razne sportske ekipe.

Evo i malo atmosfere s Trga.....

Izvor: Ivanka Špoljar, prof.