PRIZNANJE XI. GIMNAZIJI-MEDALJA GRADA ZAGREBA

Autor: Administrator , 21. 6. 2013.

Naša škola je dobitnik Medalje Grada Zagreba za izniman doprinos u srednjem odgoju i obrazovanju.

Svečanost uručenja priznanja je održana u petak, 21.lipnja 2013. godine u palači Dverce.

Više u prilogu.

Sukladno Statutu Grada Zagreba i Odluci o javnim priznanjima Grada Zagreba, 30.04.2013. godine donesen je zaključak o dodjeli Medalje Grada Zagreba istaknutim pojedincima i institucijama, za posebne zasluge na njihovom području rada i djelovanja.

Svečanost uručenja priznanja bit će u petak, 21.06.2013., s početkom u 12:00 sati, u palači Dverce, Trg Katarine Zrinske 6.