OBAVIJEST UČENICIMA - povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje siječanj-veljača 2019. godine

Autor: Administrator , 18. 1. 2019.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 4. veljače 2019., u učeničku referadu dostave:

• popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje siječanj– veljača 2019.
  • privolu (suglasnost) roditelja
  • preslike markica
  • preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza
  • presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika (ako se podaci za povrat  razlikuju od ranije dostavljenih).

Ukoliko učenik nema markicu ili račun za navedene mjesece roditelj/skrbnik dostavlja potpisanu izjavu o izgubljenoj ili uništenoj markici (obrazac Izjave podiže se u učeničkoj referadi).

Ovaj mjesec: 1928