Preporuke HZZJ

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 4. 3. 2020.

Budući da smo u razdoblju pojave COVID-19 virusa u Hrvatskoj, izvješćujemo da smo pojačali mjere kojima održavamo sanitarno-higijenske uvjete u XI. gimnaziji za zaštitu učenika i zaposlenika od pojave bolesti. Redovito pratimo informacije i preporuke nadležnih tijela Ministarstva znanosti i obrazovanja i Službe za epidemiologiju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te postupamo u skladu s njima. Na mrežnoj stranici škole objavljene su preporuke. Ove se preporuke mogu promijeniti, stoga Vas molimo da pratite i mrežne stranice Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva zdravstva na kojima se svakodnevno objavljuju najnovija saznanja vezano uz sigurnost i zaštitu stanovništva.

Osnivač Grad Zagreb i  Škola, čine sve u svojim mogućnostima da osiguraju primjerene higijenske uvjete za učenike.