OBAVIJEST UČENICIMA KOJI KORISTE PRIJEVOZ - SAMOBORČEK EU GRUPA d.o.o.

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 29. 3. 2020.

Mole se učenici koji koriste uslugu prijevoza Samoborček EU grupa d.o.o. da na mail ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr  radi povrata novčanih sredstava za OŽUJAK 2020. do 5. travnja 2020. godine dostave skenirano ili slikano:

1. popunjen Obrazac za povrat novčanih sredstava za razdoblje ožujak 2020. (u prilogu),

2. fotokopirane markice/pojedinačne karte/račune (za ožujak 2020.) koje učenik ima zajedno s iskaznicom, a u slučaju da ne posjeduje markicu roditelj mora napisati izjavu zašto je nema,

3. potvrdu o IBAN-u roditelja ako se podaci za povrat razlikuju od ranije dostavljenih.

Mole se učenici da se pridržavaju zadanih rokova predaje Obrazaca i markica zbog daljnje obrade i dostave u Gradski ured za obrazovanje.