ODMORKO PROLJEĆE 2021.

Autor: Administrator , 29. 3. 2021.

Dragi učenici,

u okviru programa "Odmorko proljeće 2021." moći ćete slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice i Jelkovec na kojem će se uz slobodno plivanje provoditi i usavršavanje plivačkih tehnika.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: atletika, sportove s frizbijem, boćanje te škola preživljavanja u prirodi. Za aktivnost škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice. Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.