Upute za početak nastavne godine-za učenike i roditelje

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 30. 8. 2021.

Nastava za  učenike XI. gimnazije počinje 6.9.2021. godine u jutarnjoj smjeni.

Drugi, treći i četvrti razredi dolaze na nastavu u 8,30 sati u svoje učionice sukladno novom rasporedu prostorija.

Prvi razredi dolaze na školsko igralište u 8,30 sati gdje će ih prozvati razrednici i s učenicima krenuti do njihovih razreda. U slučaju kišnog vremena potrebno je doći na prvi kat školske zgrade.

Ulazak u zgradu moguć je jedino s maskom, uz obveznu dezinfekciju ruku. Nošenje maske obvezno je u svim prostorima škole kao i redovito pranje i dezinfekcija ruku.  Upute HZJZ u prilogu.

Svi učenici trebaju donijeti školske torbe jer će prvi dan preuzeti udžbenike, a dobit će i sve ostale upute za nastavu koja će se odvijati u jutarnjoj smjeni.

Svim učenicima želimo uspješnu novu školsku godinu!