Erasmus+ -Mobilnost u Hrvatskoj-13-17.9.2021

Autor: Mihaela Schmidt, 30. 9. 2021.

U drugom tjednu školske godine 2021/2022. našu su školu posjetili profesori i učenici naših škola partnera iz Estonije, Poljske, Latvije i Turske.

Mobilnost je uspješno realizirana a učenici i profesori sudjelovali su u radionici izrade licitarskih srca, radionici modernog akrobatskog plesa na svili i kendame igara, te takodjer u terenskoj nastavi tj. posjetu Plitvičkim jezerima i Baškoj-Bašćanskoj ploči na otoku Krku.

Bez svesrdne pomoći naših profesora i učenika bilo bi gotovo nemoguće ovu mobilnost privesti kraju. Jedno veliko hvala prof. Maji Krčelić Petrović, prof. Suzani Parašilovac, prof. Lidiji Kos Bzik, prof. Goranu Beriću i naravno našoj sveprisutnoj Luciji Bajić, kao i Lari Milanović, Dori Bujan, Dori Vukojević, Marti Veledar, Anji Hranilović, Grigoru Vujnoviću iz 3.c razreda kao i Katarini Sauhi iz 3.a razreda.

Ovom prilikom prenosim zahvalu koju smo primili od tima iz Turske:

Dear all;

This week we shared a lot of new experience together which gave us the utmost pleasure. I want to thank all the partners and students for their warmness and kindness on behalf of the Turkish team. And the Croatian team:We think you improved the hosting standards to another level. Each one of you showed us great hospitality and sincerity. We would like to thank you one by one including your sweet students who werre always there to help. There is much more to say but words are not enough to express our gratitude. Thank you milliions of times. We love you all!!heartheartheart

Naredni video prenosi atmosfeu s radionice "Plesa na svili" uz stručno vodstvo prof. Maje Krčelić Petrović.

Izvor: Mihaela Schmidt
Priloženi dokumenti: