Lucija Bajić s Lovcem lovi finale

Autor: Administrator , 26. 11. 2021.

U projekt Lektira na mreži koji provodi Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u kojem sudjeluje 40 srednjih škola, uključili su se ove godine neki učenici naše škole.

Unutar odabranih uradaka nalazi se i reklama knjige J.D. Salingera „Lovac u žitu“ naše učenice Lucije Bajić iz 3.c razreda, kojoj i ovom prilikom čestitamo.

Molimo vas, kliknite na https://bit.ly/30PuWMF  i glasujte. Imate priliku pogledati zanimljive reklame lektira koje vas očekuju ili ste ih već čitali te podržati našu Luciju. Lucijin uradak nalazi se pod brojem LNM1121.
Bira se pet najboljih uradaka, a rok je kratak: 29.11.2021. u 12 sati.

Ovaj tekst nalazi se i u vašim virtualnim učionicama na Teamsu.

Više u prilogu....

U projekt Lektira na mreži koji provodi Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u kojem sudjeluje 40 srednjih škola, uključili su se ove godine neki učenici naše škole, i to: Lucija Bajić, Karlo Bišćanić i Marko Prpić iz 3.c; Paula Radišić, Borna Sabljak i Laura Seuček iz 3.d; Sara Ložnjak, Laura Škornjak, Ema Matoković, Marija Medić i Ana Malenica iz 4.b; Matea Bibić, Korina Pašalić, Marina Težak, Patrik Kuprešanin, Petar Krtalić, August Majer i Fran Gruber iz 4.d.

U prvoj fazi, pod nazivom  Interaktivna priča i lektira ili kako reklamirati knjigu, trebalo je u aplikaciji Ampstor osmisliti kreativni uradak kojim se reklamira jedna od izabranih knjiga za lektiru.

Nakon vrednovanja uradaka izabrano je 30 (32) najboljih radova koje će dalje vrednovati Povjerenstvo sastavljeno od stručnjaka, ali mogućnost vrednovanja otvorena je i javnosti, čiji glas može donijeti koji bod više pojedinom uratku.

Bira se pet najboljih uradaka, a rok je kratak: 29.11.2021. u 12 sati.

Ovaj tekst nalazi se i u vašim virtualnim učionicama na Teamsu.

Ako sami dijelite poveznicu na društvenim mrežama, prema pravilima, obvezni ste prilikom dijeljenja poveznice na društvenim mrežama dodati hashtagove #LNM #lektira_na_mreži #hmšk #cnsl.

Nadamo se da ćete uživati u kreativnosti svojih kolega i biti potaknuti sami se uključiti u sljedeću fazu, koja nosi naziv Na temeljima tradicije - pismo u novom ruhu.

Vaše profesorice Hrvatskoga jezika i vaša knjižničarka

Izvor: Sandra Gabrić Primorac, prof.