Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje svibanj – lipanj i srpanj 2022.

Autor: Administrator , 3. 6. 2022.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava za prijevoz Samoborčekom  za razdoblje svibanj – lipanj da najkasnije do 21. lipnja 2022., u učeničku referadu dostave sljedeću dokumentaciju:

– popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje svibanj – lipanj 2022.,
– preslike markica za mjesece svibanj i lipanj 2022.
– preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i   relacija prijevoza, odnosno pojedinačnih karata za mjesec svibanj – lipanj iz kojih je vidljiva relacija
– presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika (ukoliko se podaci razlikuju od ranije dostavljenih)

POVRAT SREDSTAVA ZA PRIJEVOZ UČENICIMA MATURANTIMA

Učenicima maturantima financira  se prijevoz za dane pohađanja obvezne državne mature. Naglašavamo da je sukladno Odluci potrebno voditi računa da se financira najpovoljniji iznos (pojedinačna, polumjesečna ili mjesečna karta).

POVRAT SREDSTAVA UČENICIMA KOJI POHAĐAJU DOPUNSKI RAD

Učenici koji imaju obvezu pohađanja dopunskog rada također ostvaruju pravo na povrat sredstava te trebaju najkasnije do 19. kolovoza 2022., u učeničku referadu dostaviti:

– popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje lipan - srpanj 2022.,
– preslike markica za lipanj, srpanj 2022.
– preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza, odnosno pojedinačnih karata za mjesec lipanj i srpanj iz kojih je vidljiva relacija
– presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika (ukoliko se podaci razlikuju od ranije ddostavljenih)

Podsjećamo da se učenicima koji imaju obvezu pohađanja dopunskog rada financira prijevoz za dane pohađanja dopunskog rada.

Obrazac za povrat  možete pronaći  ispred učeničke referade.

Priloženi dokumenti:
obrazac-5.i_6.mj..docx (15.20 KB)