Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje ožujak-travanj 2023.

Autor: Administrator , 28. 3. 2023.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava za prijevoz Samoborčekom da najkasnije do  20. travnja 2023. godine dostave u učeničku referadu ili na putem elektroničke pošte na e-mail Škole

ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr

sljedeću dokumentaciju:

• popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje ožujak i travanj 2023.,
  • preslike markica za mjesece ožujak  i travanj 2023.,
  • preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza,
  • presliku potvrde o IBAN-u  i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja učenika (ukoliko se podaci razlikuju od ranije dostavljenih).
  • pisanu izjavu roditelja u slučaju ako za koji mjesec markica nije kupljena,
  • pisanu izjavu roditelja u slučaju ako je za koji mjesec markica kupljena, ali je uništena ili izgubljena  i presliku računa za istu.

Obrazac za povrat sredstava za razdoblje ožujak-travanj 2023.  možete pronaći u nastavku obavijesti ili na porti škole.

Priloženi dokumenti:
Obrazac-za-povrat-6.pdf (655.43 KB)