Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2022./2023. godine

Autor: Administrator , 31. 3. 2023.

Poštovani natjecatelji i mentori!

Nakon pregledanih žalbi i dostavljenih dopuna rješenja sastavljača pitanja objavljujemo odluke Županijskoga povjerenstva na uložene žalbe.

Pri ponovnome pregledu svih ispita ispravljeni su bodovi prema dopunama rješenja sastavljača pitanja, što se odrazilo na konačan broj bodova i ljestvicu poretka županijskoga natjecanja. Dopune rješenja bit će objavljene s testovima i rješenjima i na mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Čestitamo svim učenicima koji će se plasirati na državno Natjecanje iz hrvatskoga jezika i želimo im da u ime svih zagrebačkih srednjoškolaca obrane boje Grada Zagreba!

Svima zahvaljujemo na sudjelovanju i vidimo se dogodine!

Ovaj mjesec: 2003