"Dojdi osmaš Dojdi osmaš, Zagreb te zove!“ "-2023

Autor: Administrator , 16. 5. 2023.

U petak, 12. svibnja 2023. godine u parku Zrinjevac je nakon tri godine ponovno održana tradicionalna manifestacija Dojdi osmaš, Zagreb te zove na kojoj se predstavila i naša škola. Unatoč kiši koja nije prestajala cijeli dan na našem štandu sa simboličnim brojem 11 vladala je vedra atmosfera, a naši učenici 3.d razreda i profesori u pratnji predstavili su svoju školu u najboljem svjetlu i podijelili svoja iskustva s učenicima osmih razreda nastojeći im olakšati izbor srednje škole.
Sudionike manifestacije i posjetitelje pozdravio je i gradonačelnik Tomislav Tomašević naglasivši da je  odabir srednje škole velika i bitna odluka te je zaželio je svim učenicima završnih razreda osnovnih škola sreću da upišu ono što žele. Tijekom mimohoda gradonačelnik se zadržao i na našem štandu u ugodnom razgovoru s našim učenicima zaželivši im puno uspjeha u daljnjem obrazovanju.

Impresije u nastavku....

Sudionike manifestacije i posjetitelje pozdravio je i gradonačelnik Tomislav
Tomašević naglasivši da je  odabir srednje škole velika i bitna odluka te je
zaželio je svim učenicima završnih razreda osnovnih škola sreću da upišu