Mentalno zdravlje grada Zagreba

Autor: Ida Nikolić, 25. 9. 2023.

Dragi učenici i roditelji,

Grad zagreb je izradio web portal "Mentalno zdravlje grada Zagreba" koji služi kao centralno mjesto informiranja građana o mentalnom zdravlju.

Kako bi nova školska godina protekla sa što manje stresa, stručnjaci zdravstvenih ustanova pripremili su članke na temu učenja te drugih aktivnosti vezanih uz školu i napredak, kao i očuvanje mentalnog zdravlja djece i mladih. Može se pronaći savjetodavna pomoć, kao i institucije u kojima se pomoć može potražiti.

Briga o mentalnom zdravlju djece i mladih odgovornost j svih nas - roditelja, skrbnika, škole i zajednice. Samo zajedno možemo osigurati da djeca i mladi rastu ostvarujući svoj puni potencijal.

Ovaj mjesec: 2024