> Projekti

POKAŽI MI DA VIDIM

Autor: Administrator , 12. 5. 2017.

U našoj školi počinje projekt naziva „Pokaži mi da vidim“. U našu školu dolazi pas, ženka labradora koja se odaziva na ime Dia. Dia je terapijski pas u procesu socijalizacije i dresure za pomoć ljudima u svakodnevnom životu (slijepim i slabovidnim osobama, osobama u invalidskim kolicima, djeci s teškoćama u jeziku, govoru i učenju te cijelom nizu različitih rehabilitacijskih skupina).

Dia na sebi nosi posebnu oznaku koja joj omogućava da se slobodno kreće u svim javnim prostorima.Svi učenici će imati priliku sudjelovati u različitim fazama projekta. Nadamo se da ćemo uživati i naučiti kako svi imamo sposobnost pokazati drugima da vidimo.

Ukupno: 32047