> Projekti

Erasmus+projekt "Heritage on Stage"

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 20. 9. 2020.

Dragi učenici,

otvorene su prijave za naš Erasmus + projekt “Heritage on Stage”. Broj učenika koji može sudjelovati u projektu nije ograničen. Mobilnost u inozemstvo uključuje 25 učenika tijekom trajanja projekta, po 5 za svaki planirani put na međunarodnu radionicu. Bit će šest međunarodnih radionice za učenike, pet u gostima: Italija, Turska, Bugarska, Rumunjska, Portugal te jedna u Hrvatskoj.

Vaš zadatak za prijavu je napisati motivacijsko pismo i životopis na engleskom jeziku. Rok za predaju je 31.10.2020.

Detaljni opisi zadataka nalaze se u svakoj učionici kao i mail adresa na koju šaljete svoje prijave.

Komunikacija i rad na projektu će se odvijati putem Yammer-a, WhatsApp grupe i etwinning stranice zbog nepovoljne epidemiološke situacije.

Učenici koji ispune uvjete za prijavu biti će dodani u grupe.

Izvor: Ivančica Diskordia, prof.