XI. GIMNAZIJA - domaćin županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2023./2024.

Autor: Administrator , 30. 1. 2024.

Poštovani mentori,

molimo vas da nam nakon unošenja rezultata školskog Natjecanja iz Hrvatskoga jezika u aplikaciju (do 5. veljače 2024.) ispite dostavite na (još uvijek podstanarsku) adresu: Palmotićeva 84, Tehnička škola Zagreb, i to do 12. veljače 2024. do 14 sati u školsku knjižnicu (III. kat) jer je u suprotnoj smjeni druga škola.

Prema uputama županijskoga povjerenstva ispiti trebaju biti složeni redom prema broju ostvarenih bodova tako da ispit s najvećim brojem bodova bude na vrhu. Privole mentora i učenika ostaju u vašim školama.

Tablice poretka (u Excelu, izvezene iz aplikacije za koju je ovlašten Povjerenik za unos pojedine škole) digitalnim putem molimo poslati na ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr  do istoga datuma.

Sve obavijesti u vezi županijskog natjecanja molimo pratite na web stranici naše Škole.