XI. GIMNAZIJA - domaćin županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika 2023./2024.

Autor: Administrator , 7. 2. 2024.

Poštovani mentori,

molimo vas da nam nakon unošenja rezultata školskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika u aplikaciju (do 5. veljače 2024.) ispite dostavite na (još uvijek podstanarsku) adresu: Palmotićeva 84, Tehnička škola Zagreb, i to do 12. veljače 2024. (do 14 sati) u školsku knjižnicu (III. kat) jer je u suprotnoj smjeni druga škola.

Ispiti trebaju biti složeni redom prema broju ostvarenih bodova tako da ispit s najvećim brojem bodova bude na vrhu. Privole mentora i učenika ostaju u vašim školama.

Tablice poretka (u Excelu, izvezene iz aplikacije za koju je ovlašten Povjerenik za unos pojedine škole) digitalnim putem molimo poslati na ured@gimnazija-jedanaesta-zg.skole.hr  do istoga datuma, 12. veljače 2024. Molimo paziti da u tablice svakako budu unesene zaporke!

Kada pregleda sve pristigle materijale, županijsko će povjerenstvo najkasnije do 23. veljače 2024. odrediti bodovni prag i tako odlučiti o natjecateljima koji će biti pozvani na županijsku razinu.

Sve daljnje obavijesti vezane uz županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika molimo pratite na web stranici naše Škole, izbornik Natjecanja (lijevo).