XI. GIMNAZIJA - domaćin županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika

Ljestvice pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika šk. godine 2023./24.

Autor: Administrator , 16. 2. 2024.

Svim srednjim školama Grada Zagreba zahvaljujemo na provedbi školskoga Natjecanja iz poznavanja hrvatskoga jezika.

U prilogu su ljestvice poretka učenika pozvanih na županijsko natjecanje koje će se održati 20. ožujka 2024. u 10 sati u XI. gimnaziji, privremeno smještenoj u Tehničkoj školi Zagreb, Palmotićeva 84.

Korekcije bodova učinjene su zbog pogrešaka ili previda Školskih povjerenstava pri ispravljanju testova.

Nakon uvida u ukupne rezultate Županijsko je povjerenstvo odredilo sljedeći bodovni prag:

1. razred – 70 bodova (50 učenika)

2. razred – 70 bodova (54 učenika)

3. razred – 67 bodova (54 učenika)

4. razred – 65 bodova (53 učenika)

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima i njihovim mentorima, osobito onima koji će i na županijskoj razini natjecanja imati priliku pokazati svoje znanje.

Na mrežnim stranicama XI. gimnazije pravodobno će biti objavljene sve daljnje obavijesti vezane uz županijsku razinu natjecanja.

Zagreb, 16. veljače 2024.