Novi Erasmus+projekt "STEPS towars ecological planet" i prvi uvodni sastanak za nastavnike u Finskoj

Autor: Maja Sečić-Kopinč, 5. 12. 2022.

Erasmus Logo PNG Vectors Free Download

XI. Gimnazija i ove godine sudjeluje kao partner škola zajedno s još tri škole iz Finske, Španjolske i Turske u Erasmus + projektu "STEPS towards ecological planet" koji će trajati dvije godine, tj. zaključno s 2024 godinom.

Ovaj Erasmus + projekt odnosi se na STEM područje tj. na biologijiu, geografiju i fiziku a jedna od gorućih tema koja se obrađuje odnosi se na klimatske promjene.

Uvodni sastanak za profesore partner škola te ujedno i sudionike projekta održan je u Finskoj, u gradu Pieksamaki, a domaćin je bio škola koordinator iz Finske. Na uvodnom sastanku sudjelovali su koordinator projekta, prof. Schmidt te također prof. Borovec.

U prilogu se nalaze detalji glede novog odobrenog Erasmus + projekta.